Starší přípravka A: FC Tempo - Čechie Smíchov 6:0

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 17. 09. 2004

Svěřenci trenéra Flakse dali zapomenout na nešťastný zápas na Realu a suverénně si poradili s nebezpečnou Čechií Smíchov. V sestavě se objevili i dva noví hráči - Martin Würfel a Jan Škopek. Ve třech zápasech tým v čele s brankářem Žuravem ještě neinkasovali!

První gól utkání vstřelil v 8. minutě tradičně střelou ze střední vzdálenosti Erik Čech. O čtyři minuty později vymetl Ivo Flaks šibenici, z kluků a trenéra Flakse spadla nervozita a zápas se stal jen otázkou skóre.

Ješzě do poločasu se znovu prosadil Flaks a parádni hlavičkou po rohovém kopu i obránce Petrák. Po změně stran si obrana Tempa na vybrala slabší chvilku, ale gólmam Žurav dvakrát bravurně zasáhl. Skóre tak upravili na 6:0 Ondřej Strnad a neúnavný Flaks.

FC Tempo - Čechie Smíchov 6:0 (4:0)
Branky: 8. a 19. Čech, 12. a 48. Flaks, 22. Petrák, 37. Strnad.
FC Tempo: Žurav - Petrák, Stejskal, Blažíček - Čech, Flaks, Škopek - Fejt, Würfel, Strnad, Donát.