Mladší dorost: Union Žižkov - FC Tempo 3:3

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 18. 09. 2004

Po nešťastné domácí remíze s Motorletem si jel mladší dorost spravit chuť na hřiště Unionu Žižkov. V zápase prohrával již 0:2, skóre otočil, ale nakonec získal jen bod za remízu 3:3, ovšem po výkonu, který měl do spokojenosti trenéra Tichého hodně daleko.

Do utkání nastoupil vzhledem k problémům se sestavou i momentálně nejlepší kanonýr Tempa - osmigólový starší žák Hurka. Po dvou chybách v obraně Tempa ve 26. minutě domácí vedli již 2:0. Ale hned z rozehrání se po samostatné akci trefil Krajčí a nastartoval obrat. Ve 43. minutě se z velké dálky trefil Turek a vzápětí Okrouhlický strhnul vedení na stranu Tempa. Jenže v 70. minutě vyrobil hrubku gólman Heřmánek a body se dělily na obě strany.

Union Žižkov - FC Tempo 3:3 (2:1)
Branky Tempa: 26. Krajčí, 43. Turek, 47. Okrouhlický.
FC Tempo: Heřmánek - Podroužek, Schmidt, Hlavík, Turek - Krajčí, Kuželka, P. Trikal, Sova - Hurka, Okrouhlický.