Starší přípravka A: ČZU - FC Tempo 2:7

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 26. 09. 2004

Starší přípravka pod vedením trenéra Flakse nadále pokračuje ve výborných výkonech a vysokým vítězstvím si upevnila pozici na čele tabulky.

Zápas proti ČZU ovšem začal hrubou chybou obránce Blažíčka už v první minutě a Tempo inkasovalo. Ve 13. minutě ale srovnal skóre Ivo Flaks a o minutu později přidal druhý gól Ondřej Strnad. Ve 22. minutě se po rohu prosadil výborně hlavičkující obránce Petrák.

Po změně stran se podruhé prosadili Flaks a Petrák. Po zaváhání Ondřeje Stejskala sice domácí snížili na 2:5, ale definitivní podobu výsledky daly góly Erika Čecha a Strnada. Tempo předvádělo atraktivní fotbal, kterému tleskalo i objektivní domácí publikum.

ČZU - FC Tempo 2:7 (1:3)
Branky Tempa: 13. a 29. Flaks, 14. a 47. Strnad, 22. a 38. Petrák, 42. E. Čech.
FC Tempo: Žurav - Petrák, Stejskal, Blažíček, E. Čech, O. Strnad, Donát, I. Flaks, Škopek, Jirsák.