Muži B: FC Tempo - Písnice 2:0

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 27. 09. 2004

Béčko i podruhé doma zvítězilo, snad se konečně podaří nějaké body urvat i venku. V úvodních minutách se do několika šancí dostal Havlas, posila z A týmu, ale vedoucí gól nevstřelil. To se podařilo až ve 24. minutě veteránu Lukačovičovi po centru Novosada. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat a ve 28. minutě využil Havlas přihrávky Roberta Šafránka a zvýšil na 2:0.

Po změně stran se na hřišti na obou stranách přitvrdilo. Zraněním to odnesl Lukačovič a nahradil ho dorostenec Rybčak. Z fotbalových momentů zaujal především přímý kop Dvořáka, který brankář Písnice zázračně vyrazil.

FC Tempo B - Písnice 2:0 (2:0)
Branky: 24. Lukačovič, 28. Havlas.
FC Tempo: Tala - Blümel (78. Slavíček), L. Šafránek, Dvořák, Hlavatý - J. Nechvíla, R. Šafránek, Havel (75. Klouda), Lukačovič (57. Rybčak) - Novosad, Havlas.