St. přípravka A: FC Tempo - Radotínský SK 9:0

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 02. 10. 2004

I přes výhru 9:0 nebyl trenér Flaks příliš spokojen. "Podali jsme zatím nejslabší výkon v soutěži, zvláště v první půli," bědoval po zápase.

Tempo opravdu nezačalo nejlépe a gólman Žurav musel několikrát zasahovat. Ale jakmile v 18. minutě vstřelil Ivo Flaks vedoucí branku, strhla se lavina. Ve 23. minutě se poprvé v dresu Tempa trefil David Jirsák, o minutu později zvýšil na 3:0 Erik Čech a vzápětí stejný hráč poslal čtvrtým gólem soupeře do kolen.

Po změně stran zvýšil na 5:0 Ivo Flaks, pak se znovu prosadil Jirsák, jenž do týmu výborně zapadl. Do konce zápasu se pak Čech s Flaksem předháněli ve střelecké tabulce. Erik Čech zahodil pokutový kop, a tak vsítil "jen" hattrick, Flaks se prosadil čtyřikrát.

FC Tempo - Radotínský SK 9:0 (4:0)
Branky: 18., 31., 34. a 50. Flaks, 24., 25. a 43. Čech, 23. a 34. Jirsák.
FC Tempo: Žurav - Petrák, Stejskal, Blažíček, E. Čech, Čutka, Strnad, Donát, Flaks, Škopek, Jirsák.