V sobotu poslední domácí zápas, ale na Zlíchově!

Autor: Jiří Formánek <jiri.formanek(at)caramba.cz>, Téma: A muži, Vydáno dne: 05. 11. 2004

Muži Tempa se ve 13. kole utkají v posledním domácím utkání podzimní části soutěže s rezervou třetiligového Střížkova, která se momentálně pohybuje v dolní polovině přeborové tabulky a v dosavadních dvanácti odehraných kolech získala osm bodů za dvě výhry a dvě remízy. V posledním kole podlehl Střížkov Libuši doma vysoko 1:5, když v poločase držel remízu 1:1.

Utkání se hraje v sobotu 6.11.2004 od 14 hodin na Zlíchově. Hlavním rozhočím utkání bude Marek Horváth, na čarách mu budou asistovat Luboš Váša a Jan Kořínek. Delegátem PFS pro toto utkání je Josef Tóth.

Tempo v minulém kole na Ďáblicích neudrželo nadějné vedení ze začátku druhého poločasu a pouze remizovalo, pro utkání se Střížkovem však může již počítat s navrátilcem Petrem Filipem a uzdraveným Vladimírem Glosem. Chybět pravděpodobně bude Onřej Havlas.

V posledním mistrovském utkání porazilo Tempo Střížkov nejtěsnějším rozdílem brankou Jiřího Žaluda 1:0 a získalo tak tři důležité body. Reportáž z tohoto utkání: Žalud protrhl střeleckou smůlu: FC Tempo – Střížkov 1:0. V tomto utkání se po dlouhém a vážném zranění opět dostal na trávník Jiří Trunečka, který bude v sobotním utkáním jednou z opor domácích fotbalistů.