St. přípravka A: Slivenec - FC Tempo 0:6

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 07. 11. 2004

Favorizované Tempo šlo do vedení až v 15. minutě, kdy se přímo z rohu trefil Ivo Flaks. Druhý gól přidal ve 21. minutě Fejt a do kabin se šlo zvesela. Tomáš Fejt se jako první trefil i po přestávce a ve 29. minutě zvýšil na 0:3. Deset minut pobytu na hřišti pak stačilo davidu Jirsákovi, aby vstřelil dvě branky. Šestý gól přidal před koncem Erik Čech. I přes vysokou výhru nebyl trenér Flaks s výkonem příliš spokojen, ale do tabulky si Tempo přesto připsalo další tři body! V posledním utkání podzimu na Tempo přijede druhá Zbraslav!

Slivenec - FC Tempo 0:6 (0:2)
Branky: 21. a 29. Fejt, 42. a 45. Jirsák, 15. Flaks, 46. Čech.
FC Tempo: Žurav - Petrák, Stejskal, Blažíček, Čech, Fejt, Čutka, Strnad, Donát, Flaks, Škopek, Jirsák.