Muži B: Advokát - FC Tempo B 1:2

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 08. 11. 2004

Domácí byli Tempu více než vyrovnaným soupeřem. Do vedení hosty dostal krásnou střelu z dvaceti metrů Robert Šafránek ve 33. minutě. Za další dvě minuty přistrčil Budák míč na šestnáctce Novosadovi a ten zvýšil na 0:2. Domácí pak Tempo zatlačili, ale gólman Tala několikrát čaroval. Hráč Advokátu jej překonal až v 71. minutě po chybě obránců, kteří jej nechali dorazit vlastní střelu. Tempu se konečně podařilo zvítězit na hřišti soupeře a na první místo ztrácí pouhé dva body.

Advokát - FC Tempo B 1:2 (0:2)
Branky Tempa: 33. R. Šafránek, 35. Novosad.
FC Tempo: Tala - Slavíček, L. Šafránek, Dvořák, Hlavatý (46. Netušil) - Havel, Dejl (63. Lukačovič), R. Šafránek, J. Nechvíla - Budák, Novosad.