Starší přípravka zápas podzimu zvládla!

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 13. 11. 2004

Střídající Jan Škopek gólem sedm minut před koncem zápasu proti Zbraslavi rozhodl o vítězství 2:1 a také o to, že starší přípravka přezimuje na čele soutěže s náskokem sedmi bodů právě na Zbraslav.

V úvodu tým Tempa podržel gólman Žurav, jenž zlikvidoval několik nebezpečných situací. Po úvodním tápání Tempo převzalo iniciativu a gól visel na vlásku. Marně se pokoušel kanonýr Flaks, kterého soupeř pečlivě střežil. Prosadil se až v 18. minutě Strnad po asistenci Čecha a do kabin se šlo zvesela.

Hned po přestávce se potvrdilo heslo "nedáš dostaneš". Po nevyužité šanci Tempa hosté srovnali ve 28. minutě Krejzarem na 1:1. Vyrované utkání rozhodl, znovu po asistenci Čecha, střídající Škopek. Vstřelil premiérový gól v sezóně, který má cenu zlata.

Na Tempu všichni věří, že svěřenci trenéra Flakse na jaře náskok minimálně udrží a vybojují kýžený postup!

FC Tempo - SK Zbraslav 2:1 (1:0)
Branky: 18. Strnad, 43. Škopek - 28. Krejzar.
FC Tempo: Žurav - Petrák, Stejskal, Blažíček, Čech, Fejt, Strnad, Donát, Flaks, Škopek, Jirsák.