Muži B: FC Tempo B - SEMI Kačerov 6:0

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 14. 11. 2004

Soupeři, který nastoupil v poměrně kombinované sestavě, Tempo vstřelilo branku až ve 42. minutě, kdy se po Budákově přihrávce trefil Novosad. Velký tlak tak vyústil jen v hubené vedení. V 50. minutě vystřídal Lukačoviče mladý Havlas a během dvou minut na hřišti dvakrát skóroval! V 68. minutě proměnil Havlas přihrávku Nechvíly v další gól a dokončil čistý hattrick. Na 5:0 zvýšil Novosad a skóre uzavřel v 84. minutě znovu střelec Havlas. Za zmínku jistě stojí čtyři asistence Roberta Šafránka. Při absenci jeho bratra Libora obranu dirigoval čerstvý třicátník Valášek, posila z A týmu.

FC Tempo B - SEMI Kačerov 6:0 (1:0)
Branky: Havlas 4, Novosad 2.
FC Tempo: Socha - Netušil (62. Klouda), Valášek, Dvořák, Blümel - Novosad (70. Vörös), Havel, R. Šafránek, J. Nechvíla - Budák, Lukačovič (50. Havlas).