Starší žáci: ABC Braník - FC Tempo 2:2

Autor: Jiří Formánek <jiri.formanek(at)caramba.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 16. 11. 2004

Starší žáci FC Tempo Praha chtěli napravit těsnou domácí prohru proti Dolním Měcholupům, ale na hřišti ABC Braník se jim to nepodařilo, přestože utkání rozehráli fantasticky, soupeře přehrávali a během prvních patnácti minut nastříleli dvě branky, když první branku připravil pro pohotového Lukáše Hornu Jiří Mikeš a druhá branka byla nejhezčí akcí zápasu a do kombinace se zapojili Jiří Mikeš, Jakub Zajíc a na jejím konci byl Petr Heráň. V závěru druhého poločasu však Tempo fatálně chybovalo v obraně a během dvou minut dostalo dvě branky a přes šance v druhém poločase skončilo utkání nerozhodně 2:2.

ABC Braník - FC Tempo 2:2 (2:2)
Branky FC Tempo: 5. Horna, 13. Heráň .
FC Tempo: Flaks - Matějka (53. Figel), Procházka, Lana (65. Novák), Basl - Mikeš (62. Větrovec), Balun, Heráň, Horna (58. Vu) - Zajíc (49. Vlasák), Hurka.