Muži A: Motorlet - FC Tempo 6:4

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: A muži, Vydáno dne: 23. 02. 2005

Na nesmírně kluzkém terénu a úzkém hřišti na Velké Ohradě se hrál pohledný fotbal s maximální snahou o kombinaci. Střelci se činili a diváci viděli deset branek. Tempo na divizního soupeře stačilo, o vítězství domácích rozhodla mnohem efektivnější koncovka. Střelecky se znovu dařilo Nechvílovi, po gólu přidali Trunečka a Filip.

Motorlet - FC Tempo 6:4 (4:2)
Branky Tempa: 29. a 77. Nechvíla, 17. Trunečka, 68. Filip.
FC Tempo: Kuchař – Netušil, Vrba, Vrzal (46. Glos) - Trusina, Budák, Nechvíla, Žalud – Hurka, Dedek (68. Trunečka) – Trunečka (46. Filip).

Do utkání vstoupil lépe Motorlet a ve 12. minutě otevřel skóre. Za pět minut srovnal Trunečka na tréninku pilně nacvičovaným lobem po přihrávce Nechvíly. Motorlet poté odskočil o dvě branky, ale kontaktní gól zaznamenal po Trusinově rohu Nechvíla. Poločasové skóre stanovil domácí útočník těsně před pauzou, když z úhlu prostřelil Kuchaře.

Když hned po změně stran přidal Motorlet lobem pátý gól, zdálo se být rozhodnuto, ale Filip dorážkou z malého vápna a Nechvíla po samostatné akci snížili na 4:5. Jenže hned vzápětí po kontaktní brance Kuchař nezachytil centr z pravé strany a na hlavičku z malého vápna neměl nárok.

Příprava se silným soupeřem ukázala, že se Tempo s divizním týmem může měřit (na brankové šance bylo utkání minimálně vyrovnané), ale také odkryla některé ze slabých míst.