Ml. dorost: Troja - FC Tempo 11:0

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 03. 04. 2005

Krutý debakl si přivezl mladší dorost ze hřiště v tabulce druhé Troji. Na zápas měl trenér Tichý k dispozici pouze 11 hráčů, už ve 20. minutě byl navíc vyloučen obránce Satýnek.

Troja - FC Tempo 11:0 (5:0)
ČK: 20. Satýnek.
FC Tempo: Švasta - Zíma, Hlavík, Satýnek, Podroužek, Okrouhlický, Sova, Vitásek, Ptáček, Turek, Ta Binh.

Po chybě obrany Tempo prohrávalo už v 1. minutě, druhý gól Troja přidala po čtvrthodině hry. Ve 20. minutě stáhnul Satýnek útočníka domácích ve vyložené šanci a byl vyloučen. Ještě do poločasu domácí zvýšili na 5:0 a po změně stran Tempu bohužel nasázeli dalších šest branek. "Za snahu mohu pochválit jen Binha a Hlavíka, přístup zbytku týmu se mi vůbec nelíbil," přiznal trenér Antonín Tichý.