Ml. přípravka A: FC Tempo - Real 4:0

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 08. 04. 2005

Další krok za svým cílem - postupem do I. třídy - učinila dnes mladší přípravka A. Svěřenci trenéra Zmatlíka za nevlídného počasí v bojovném utkání nakonec porazili tým Realu vysoko 4:0, ale nutno přiznat, že i soupeř si vytvořil dost brankových šancí a porážka o čtyři branky je možná krutá.

FC Tempo - Real 4:0 (1:0)
Branky: 15. Folprecht, 34. Klouček, 40. Vencl, 43. Kejklíček.
FC Tempo: Valenta - Brož, Kořínek, Vencl, Krásný, Pyndzyn, Klouček, Kejklíček, Oračko, Folprecht, Dittrich, Čermák, Panzo, Ocelák, Eichler.

Prvních 15 minut se hra odehrávala bez výrazných šancí, soupeři se oťukávali. Jako první se prosadilo Tempo po rohovém kopu Eichlera a zkušeném zakončení Folprechta. Pojistku přidal ve 34. minutě pohotovou střelou Klouček a od té chvíle Tempo na hřišti kralovalo, navíc mělo jistotu v bezchybném výkonu gólmana Valenty.

Nejhezčí akci zápasu ukázala dvojice nahrávač Folprecht a střelec Vencl ve 40. minutě - 3:0. Čtvrtou branku přidal po Oračkově akci pohotovou dorážkou Folprecht.