St. přípravka B: FC Tempo B - Vyšehrad 1:1

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 10. 04. 2005

Starší přípravka B remizovala s Vyšehradem 1:1, když vyrovnávací branku inkasovala v poslední minutě z diskutabilní penalty. "Před dnešním zápasem jsem věděl, že nás nečeká lehký zápas, ale to jsem netušil, že naším hlavním soupeřem nebude tým Vyšehradu, ale pan rozhodčí, který nás lidově řečeno zařízl a daroval soupeři zcela smyšlenou penaltu v 52. minutě zápasu. Tím dal Vyšehradu možnost srovnat na konečných 1:1 a celý náš tým rozbrečel. Chtěl bych vyzdvihnout bezchybný výkon naší obrany a brankáře, když nepustili Vyšehrad k ničemu nebezpečnému, a na druhou stranu konstatovat, že kluci ze zálohy a útoku dnes nepředvedli své maximum. Neproměnili tutovky, málo se pohybovali a nepodpořili celkově mančaft v obranné práci," uvedl po utkání trenér Patrik Šedo.

FC Tempo B - Vyšehrad 1:1 (1:0)
Branka Tempa: Nwogu.
FC Tempo: Cahyna - Kalina, Kodiš, Vencl, Holko, Hendrich, Nwogu, Eichler, Dittrich, Folprecht, Linhart, Pokorný, Ocelík, Hanzlík.