Konec v poháru: FC Tempo - Radotínský SK 1:3

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: A muži, Vydáno dne: 13. 04. 2005

Zajít chuť na vítězství v Poháru PFS si po dnešní prohře s Radotínským SK musí nechat muži FC Tempo. Díky ospalému a nevýraznému výkonu domácích v prvním poločase postoupil soupeř, který byl mnohem efektivnější v koncovce. Dvě branky vstřelil Ondřej Havlas, jenž v Radotíně hostuje právě z Tempa.

Tempo bez Nechvíly, Vrby, Glose, Soumara a Dvořáka, s Kuchařem v brance začalo aktivněji a v 15. minutě mířil Hurka do nájezdu na gólmana Chadimu, ale ten byl u míče dříve. Radotín se ujal vedení ve 26. minutě, kdy nepovedená slabá střela Klabíka prošla nepochopitelně Kuchařovi pod tělem...

Hned vzápětí obrana Tempa nezareagovala na míč z pravé strany, Netušil podklouzl a Havlas měl situaci jednoduchou. Radotín tak přišel více než snadno k dvoubrankovému vedení.

Největší šanci první půle z kategorie vyložených připravil ve 34. minutě centrující Žalud Dedkovi, ale ten v jasné pozici mířil jen do nohou gólmana Chadimy.

Po změně stran nevýrazné Tempo citelně zvýšilo pohyb, velké oživení přinesl příchod dorostence Krumla, jenž motal zadákům soupeře hlavu a v 51. minutě připravil další vyloženou šanci Dedkovi, ale ten v roli kanonýra podruhé zklamal. Gól visel na vlásku a Tempo se ho dočkalo v 55. minutě, kdy Budák prošel středem obrany a zkušeně překonal Chadimu - 1:2.

Jenže znovu přišla nekoncentrovanost a špatné obsazení, Novosad nedůrazně hlídal Havlase, který míč potřetí uklidil do branky Tempa.

Tempo třetí gól srazil a i když po zbytek zápasu neustále dobývalo branku soupeře, který ale hrozil z brejků, k vyložené šanci se už nedostalo a v poháru končí. Rozhodl zřejmě první inkasovaný gól, soupeř udělal méně chyb, a proto zaslouženě postoupil.

FC Tempo - Radotínský SK 1:3 (0:2)
Branky: 55. Budák - 27. a 57. Havlas, 26. Klabík.
FC Tempo: Kuchař - Netušil (46. Kruml), Trusina, Vrzal - Novosad (89. Blümel), Budák, Trunečka, Žalud - Hurka (63. Duchek), Filip, Dedek.