Ml. přípravka C: FC Tempo - Braník 0:5

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 19. 04. 2005

Nejmenší Tempáci ročniku 98 sehráli v sobotu odpoledne přátelské utkání s Braníkem na umělé trávě. Začátek zápasu byl docela vyrovnaný. Tempo dobře bránilo a Braník se trápil v koncovce. To však netrvalo dlouho a ve dvanácté minutě se soupeř radoval z prvního gólu. Do poločasu přidal ještě dva a hosté vedli o půli 3:0. V prvním poločase mělo Tempo ke vstřelení branky hodně blízko, když střelu Ondry Schwanka vykopl soupeř z brankové čáry. Druhý poločas už byl zcela v režii Braníka. Tempo se dostalo do tří ojedinělých útoků, ale branku vstřelit nedokázalo. Konečné skóre se tak zastavilo na 5:0. "Jsem zklamaný, že jsme nedokázali vstřelit branku, ale na druhou stranu musím pochválit našeho gólmana, který ještě tak čtyři góly chytil," prohodil trenér Josef Hurka mladší.