St. přípravka B: ČAFC B - FC Tempo B 3:2

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 15. 05. 2005

První porážku v jarní části sezóny utrpěla starší přípravka B na půdě vedoucího celu tabulky. Úvodní branku vstřelil Linhart po nahrávce Nwogu z rohu. ČAFC byl v prvnim poločase pod stálým tlakem Tempa a nikdo by se nedivil, kdyby vedení hostů bylo výraznější. Druhá půle byla opět v režii Tempa, které ale neproměnilo dvě tutovky Kodišem a Čerkašinem a soupeř trestal z rohu, kdy obránci nechali poskakovat míč ve vápně a ani se ho nesnažili odkopnout.

Druhou branku dal soupeř po zbytečném faulu Kodiše, ČAFC kopal přímý kop, gólman Cahyna situaci podcenil a srazil si ho do branky. Nwogu vzápětí po pěkné individuální akci srovnal na 2:2. Rozhodující branku Tempo dostalo opět z rohu, Nwogu nesmyslně míč zpracovával a přímo naservíroval míc soupeři na střelu.

ČAFC B - FC Tempo B 3:2 (0:1)
Branky Tempa: Linhart, Nwogu.
FC Tempo: Cahyna, Kalina, Kodiš, Matějček, Holko, Hendrich, Nwogu, Eichler, Dittrich, Kejmar, Linhart, Čerkašin, Hanzlík. Nwogu, Linhart