Muži B: FC Tempo B - Junior B 3:0

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 17. 05. 2005

Béčko nastoupilo proti druhému týmu tabulky v brance s dorostencem Kolaříkem, který hned ve 3. minutě vychytal šanci hostí. Ale převaha byla u domácího týmu. A na fotbal se dalo koukat. Ve 20. minutě unikl Šťastný po levé straně, přihrál zpětně na Roberta Šafránka a jeho střelu brankář vyrazil jen před osamoceného Jakuba Novosada, který neměl problém doklepnout na 1:0. Tempo hrálo aktivně a stále se tlačilo před soupeřovu branku. Ve 32. minutě obrana hostí odkopla míč jen do středu pole, kde se jej zmocnil Robert Šafránek, sprintem se dostal na vápno, narazil si s Havlem a proti brankáři zachoval chladnou hlavu - 2:0.

I ve druhé půli byla vidět větší trénovanost Tempa. V 58. minutě zatáhl míč až k rohovému praporku Nechvíla, jeho centr prošel celým vápnem až k Dvořákovi, který zvýšil již na 3:0. "Po nepovedeném úvodu soutěže se naše mužstvo dostává do herní pohody, k čemuž jim dnes vydatně pomohlo těšení se na premiéru na dolním hřišti," za dočasně nefungujícího trenéra Dejla mužstvo kolektivně pochválil zaskakující trenér Jiří Klouda.

FC Tempo B - Junior B 3:0 (2:0)
Branky: Novosad, R.Šafránek, Dvořák.
FC Tempo: Kolařík - Valášek, L. Šafránek, Dvořák, Blumel (74. Hlavatý) - Novosad (81. T. Trikal), R. Šafránek, Havel, J. Nechvíla (61. Skála) - Šťastný, Lukačovič.