Ml. přípravka A: FC Tempo - Chodov 5:2

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 21. 05. 2005

Postup je nadosah! Mladší přípravka v přímém souboji o postup do I. třídy zdolala tým Chodova a pokud nezaváhá v utkáních se slabšími týmy Bohemians a Junioru, postup ji nemine. V nádherném utkání před početnou diváckou kulisou otevřel skóre v 16. minutě Rudolf Čech po přihrávce Kloučka a načal své báječné představení. O dvě minuty později mu přihrál Eichler a Čech zvýšil na 2:0. Poločasové skóre uzavřel v 19. minutě Eichler po rohovém kopu Krásného.

První poločas byl plně v režii Tempa, ale po změně stran soupeř ožil, začal nepříjemně kousat a ve 33. minutě snížil. Uklidnění přinesl do řad Tempa znovu Čech parádní střelou z přímého kopu a ve 47. minutě stejný hráč zvýšil už na 5:1. Chodov v předposlední minutě po pěkné akci ještě stačil snížit.

FC Tempo - Chodov 5:2 (3:0)
Branky Tempa: Čech 4, Eichler.
FC Tempo: Valenta - Brož, Kořínek, Eichler, Krásný, Pyndzyn, Klouček, Čech, Oračko, Folprecht, Dittrich, Čermák, Rod, Kejklíček, Panzo, Eszenyi.