Muži B: Modřany B - FC Tempo B 1:10

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 23. 05. 2005

V exhibici se proměnilo utkání 20. kola II. třídy mezi béčky Modřan a Tempa. Naši hráči pod vedením zaskakujícího trenéra Kloudy zvítězili v Modřanech 10:1. Trenér Klouda má ze tří zápasů bilanci devíti získaných bodů při skóre 19:1! Za Tempo B nastoupil i Václav Nechvíla, jenž nemohl hrát za A tým kvůli karetnímu trestu, a připsal si neuvěřitelných osm kanadských bodů za čtyři branky a čtyři asistence!

Rozhodující pro vývoj utkání byla poslední minuta první půle, kdy hráč domácích zahrál na brankové čáře úmyslně rukou, byl vyloučen a Václav Nechvíla upravil na 0:2. Po změně stran bylo na hřišti už jen jedno mužstvo a nasázelo domácím dalších osm branek.

Modřany B - FC Tempo B 1:10 (0:2)
Branky Tempa: V. Nechvíla 4, R. Šafránek 3, Lukačovič 2, Havel.
FC Tempo: Kolařík - Valášek, R. Šafránek, Dvořák, Blümel - Skála (38. Klouda), Havel, R. Šafránek, J. Nechvíla (75. Vörös) - Budák (46. Lukačovič), V. Nechvíla.