Ml. dorost: FC Tempo - Satalice 5:1

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 13. 06. 2005

Po šnůře neúspěšných zápasů se konečně prosadil tým mladšího dorostu a rozstřílel Satalice 5:1.

V 6. minutě dostal přihrávku od Turka obránce Schmidt a otevřel skóre. O deset minut později přidal sám Turek druhou branku. Ve 22. minutě mohl zvýšit rozdíl ve skóre Hlavík, ale neproměnil pokutový kop.

Třetí gol dal svou premiérovou trefou v dresu Tempa další obránce Satýnek po samostatné akci. Čtvrtý gól vsítil aktivní Turek a pátou branku vstřelil nezadržitelně levou nohou Trikal. Hosté korigovali brankou na 4:1.

FC Tempo - Satalice 5:1 (2:0)