St. dorost: FC Tempo - Aritma 0:4

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 18. 06. 2005

Porážkou 0:4 od Aritmy v domácím prostředí se rozloučili se sezónou starší dorostenci. Hosté si během první půle vytvořili dvoubrankový náskok. V poslední minutě prvního dějství měl možnost korigovat Tomáš Trikal, ale neproměnil pokutový kop. Po změně stran hosté přidali dvě branky. Tempo se tak jarního vítězství nedočkalo.

Zápas byl posledním pro trenéra Jaroslava Krčmáře, kterému tak Tempo za jeho činnost upřímně děkuje. Na jeho místo nastoupí Josef Košina.

FC Tempo - Aritma 0:4 (0:2)
FC Tempo: Kolařík - Schmidt, Sova (71. Ta Binh), T. Trikal, Hlavík (81. Vitásek), Okrouhlický (46. Satýnek), Duchek, P. Trikal, Kruml, Dejl, Albl.