Muži B: Obhajoba v Dolních Břežanech nevyšla

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 17. 08. 2005

Turnaje v Dolních Břežanech se rezerva Tempa zúčastnila již potřetí v řadě a přijela obhajovat vítězství z minulých dvou ročníků. "Letos však béčko nebylo zdaleka tak dobře připraveno jako v letech předchozích a skončili jsme na třetím místě," uvedl jeden z trenérů Jiří Klouda.

Hrálo se systémem každý s každým, 2 x 30 minut s možností hokejového střídání.

Trenér Klouda popsal podrobně průběh turnaje:

První zápas nás svedl dohromady s Olympem. Po opatrném začátku dal Březina v 18. minutě první branku a když Jindrák na začátku druhé půle zvýšil na dva nula, měli jsme zápas pevně v rukách. V rozmezí čtyř minut (od 49. do 53) ještě skórovali Březina, Béda Šafránek a Košina. Soupeř vsítil čestný úspěch v 55. minutě a Tempo tedy vyhrálo 5:1.

Ke druhému zápasu jsme nastupovali již za půlhodinku. Bylo to vidět. Břežany nás dostaly pod tlak a obrana (již bez zraněného Slavíčka) dělala chyby. Začala se projevovat i slabší fyzička našich hráčů. Není se co divit, vždyť přípravu jsme zahájili teprve před dvěma týdny. Břežany dávaly góly ve 13., 20. a dvakrát ve 24. minutě. Tempu se podařilo vstřelit branku až ve 20. minutě druhého poločasu, Bédou Šafránkem.

Ve třetím utkání nás čekala Zvole, ale k úspěchu jsme měli daleko. Ani příjezd Radka Budáka nám nepomohl a aktivní Zvole nám vstřelila tři branky (5., 37. a 38. minuta) a naše vyčerpané béčko tak obsadilo 3. místo.

Turnaje se zúčastnili: Krčmář, Tala, Fetr, Slavíček, Šafránek L., Šafránek R., Budák, Balousek, Klouda, Košina, Nechvíla, Albl, Březina, Jindrák, Lukačovič.