Ml. přípravka A: FC Tempo - FK Dukla 3:3

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 02. 09. 2005

Ostrou premiéru má za sebou tým mladší přípravky A v I. třídě. Ještě pět minut před koncem Tempo prohrávalo o dvě branky, ale nesmírnou bojovností a vůlí dokázalo zápas dovést alespoň k remíze, vzhledem k množství šancí na obou stranách zřejmě spravedlivé. U prvního bodu svých svěřenců bohužel nemohl pro nemoc asistovat nemocný trenér Zelenka, utkání perfektně odřídili obětaví tatínkové.

Zápas začal velmi svižně a už ve 4. minutě se Tempo ujalo vedení. Obraně Dukly unikl rychlonohý Döme, jehož přestup z Modřan byl zrealizován doslova na poslední chvíli, a samostaný nájezd proměnil v branku. Hosté pak získali mírnou převahu, kterou zúročili zaslouženým vyrovnáním před přestávkou.

Po změně stran Dukla odskočila o dvě branky a zdálo se být rozhodnuto. Jenže Tempo se nevzdalo a v posledních deseti minutách soupeře přimáčklo na vlastní polovinu. Nejprve snížil na 2:3 po rohovém kopu Heinc a za minutu nato pohotový Lukáš Obšil dokopl do sítě míč poskakující na brankové čáře - vyrovnáno! Mladí Tempáci za svoji bojovnost zasloužili velkou pochvalu.

FC Tempo - FK Dukla 3:3 (1:1)
Branky: Döme, Heinc, L. Obšil - Mamedov, Cvopa, Džunev.
Rozhodčí: Slavík.
FC Tempo: O. Moudrý - Heinc, Malý, Döme, L. Obšil, J. Moudrý, Král, Hrstka, Žežulka, T. Obšil.