St. přípravka B: FC Tempo B - Vršovice B 4:0

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 02. 09. 2005

Suverénním způdobem vstoupila do nové sezóny starší přípravka B. Po velmi dobrém výkonu, kterému nechyběl fotbalový um, bojovnost i taktika, zvítězila nad béčkem Vršovic jasně 4:0. V dresu soupeře nastoupili čtyři hráči ročníku 95, béčko Tempa posílili z A týmu Malý a Kejmar. První branku vsítil podařenou střelou Čech, druhý úspěch přidal do poločasu Krásný. Po změně stran se skóre měnilo jen díky střelám ze značky pokutového kopu, úspěšní byli znovu Čech a také Klouček. Ten si připsal v prvním poločase dvě asistence. Bezchybným výkonem se prezentoval i gólman Valenta.

FC Tempo B - Vršovice B 4:0 (2:0)
Branky: R.Čech 2, Krásný, Klouček.
Rozhodčí: Slavík.
FC Tempo: Valenta - Kejmar, Rod, Malý, Čermák, Panzo, Klouček, R.Čech, Krásný, Oračko, Dušek, Koláček, Eszenyi, Kořínek, Blažka, Matuškin.