Ml. přípravka A: FC Tempo - Újezd nad Lesy 5:2

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 09. 09. 2005

Druhé domácí mistrovské utkání proměnila mladší přípravka A v první výhru v I.třídě. Díky výbornému výkonu po změně stran mladí Tempáci zvítězili naprosto zaslouženě.

FC Tempo - Újezd nad Lesy 5:2 (1:1)
Branky Tempa: Slavíček 2, Döme, Král, J. Moudrý.
FC Tempo: O. Moudrý - Heinc, J. Moudrý, Slavíček, Lazarov, Žežulka, Král, Döme, Chleborád, Sláma.

Tempo začalo velice aktivně, ale převaha a šance ke gólu dlouho nevedly. Až v 18. minutě se po rohovém kopu Žežulky trefil hlavou Slavíček. V poslední minutě prvního poločasu hosté bohužel střelou z deseti metrů srovnali krok.

Po změně stran Tempo převahu ještě vystupňovalo a výsledkem byly další dvě branky po rohových kopech. Když Král proměnil sólový nájezd a zvýšil na 4:1, bylo o vítězství Tempa rozhodnuto. Celý tým zaslouží velkou pochvalu za bojovnost i podařené fotbalové akce.