St. přípravka B: FC Tempo B - Krč B 3:4

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 09. 09. 2005

Jako na houpačce se vyvíjelo druhé mistrovské utkání starší přípravky B. Na Tempo přijela Krč a štěstí se v koncovce se naklonec přiklonilo na její stranu, i když Tempo ještě deset minut před koncem vedlo 3:2. Nutno přiznat, že hosté ale působili sehranějším dojmem a jejich výhra byla nakonec zaloužená, byť šťastná.

FC Tempo B - Krč B 3:4 (2:2)
Branky Tempa: Čech, Klouček, Krásný.
FC Tempo: Valenta - Brož, Rod, Pyndzyn, Čermák, Panzo, Klouček, Čech, Krásný, Oračko, Dušek, Eszenyi, Kořínek, Kejklíček, Malý, Čehovský.

Krč se dostala do vedení už v 5. minutě po zmatcích v obraně Tempa, za tři minuty ale Čech po přihrávce Kloučka srovnal. Ve 13. minutě hosté opět odskočili, ale Tempo znovu odpovědělo, tentokrát Kloučkem. Po změně stran dokonce Krásný strhnul vedení na stranu domácích, ale Krč dvě góly v závěru nakonec strhla vítězství na svou stranu. Vzhledem k tomu, že se utkaly dva týmy ve II.třídě, hrál se velmi dobrý a pro diváky nesmírně atraktivní zápas.