St. dorost: FC Tempo - SK Střešovice 6:2

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 10. 09. 2005

Tak tomu se říká obrat! Tempo předvedlo tragický úvod, v 5.minutě prohrávalo 0:2 a bylo na ručník. Třemi góly do přestávky ale skóre otočilo a po pauze přidal výborně hrající Chmelík tři branky. Starší dorost se tak v přeboru dočkal kýžené výhry po několika měsících.

FC Tempo - SK Střešovice 6:2 (3:2)
Branky: Chmelík 4, Schmidt, Pešek - Záhorský, Vejvoda z penalty.
Rozhodčí: Nykl.
FC Tempo: Kolařík - Schmidt (61. Lhota), T.Trikal, Lomoz, Satýnek - Vaněk, Rybčak, Duchek, Pešek - Vitásek, Chmelík.

Ve 2. minutě se nedohodli stopeři Trikal s Lomozem a Záhorský prostřelil Kolaříka, o tři minuty později zvýšil Vejvoda z pokutového kopu za nastřelenou ruku. Naštěstí hned za dvě minuty srovnal hlavou Schmidt po rohovém kopu Rybčaka.

Tempo se nevzdávalo a ještě do poločasu skóre otočilo. Nejprve doťukl centr z pravé strany Pešek a poté se nejlépe ve skrumáži orientoval Chmelík. Stejný hráč po přestávce chladnokrevně zužitkoval tři brejkové situace a hosté nakonec odjeli s debaklem. Za stavu 5:2 navíc Kolařík zneškodnil další pokutový kop.

"Po tragickém úvodu nám velmi pomohlo rychlé snížení Schmidta, kluci pak zápas výtečně otočili a vyhráli naprosto zalouženě," hodnotil trenér Josef Košina.