Muži B: FC Tempo B - Lipence 6:1

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 13. 09. 2005

Rezerva Tempa napravila zaváhání z prvního utkání na Podolí a ve druhém zápase smetla soupeře z Lipenců ze hřiště už během prvního poločasu. Hattrickem se blýsknul Robert Šafránek. Jiří Nechvíla dal dvě branky, na jednu přihrál a po faulech na něho se kopaly dvě penalty.

FC Tempo B - Sokol Lipence 6:1 (5:1)
Branky: R. Šafránek 3, J. Nechvíla 2, Březina.
FC Tempo: Krčmář - Blümel (21. Fetr), L. Šafránek, Dejl, Netušil, Novosad, Březina, R. Šafránek, Dvořák (61. Krištofek), J. Nechvíla (66. Mutafov), Klouda.

Tempo začalo výborně a už v 8. minutě se opakovanou střelou prosadil Jiří Nechvíla. Stejný hráč byl ve 14. minutě faulován v pokutovém území a Robert Šafránek se z penalty nemýlil. Hosté pak ze sporné situace snížili, ale ve 32. minutě byl znovu faulován Nechvíla a znovu Šafránek proměnil penaltu - 3:1. O tři minuty později Nechvíla dostal ideální míč od Březiny a tváři v tvář gólmanovi se nemýlil. Poločasové skóre završil pohotovým přehozením Březina.

Po změně stran se dále hrálo jen na jednu branku, ale gól padl jen jeden. Po přihrávce Nechvíly se trefil znovu R.Šafránek.