Ml. přípravka B: FC Tempo - Xaverov 2:6

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 20. 09. 2005

Mladší přípravka B prohrála v pátečním utkání s Xaverovem 2:6. Výsledek úplně neodpovídá dění na hřišti, ale soupeř byl v koncovce daleko efektivnější.

FC Tempo B - Xaverov 2:6 (1:5)
Branky Tempa: J. Moudrý 2.
FC Tempo: O. Moudrý - J. Moudrý, Šíma, Hlaváč, Petřek, Kuriš, Slavíček, Klajbl, Chleborád, Píro, Bureš, Večerník.

"Už před zápasem jsme doufali, že si necháme všechny body doma. Hned ve druhé minutě jsme z první šance vstřelili gól a na dalších pár minut jsme byli jasně lepším týmem. Poté se soupeř rozkoukal a začínal se prosazovat. Dostali jsme se pod tlak a soupeř toho využil vstřelením první branky, dostal se na koně a převzal otěže zápasu. Do poločasu nám stihl dát pět gólů a zápas byl rozhodnut. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem zahrát si pěkný fotbal. To se nám na chvíli podařilo a vyústilo to druhým gólem do soupeřově branky. Soupeř ale odpověděl rychle vstřeleným gólem. Poté začalo pršet a zápas se už jen tak dohrával," komentoval utkání asistent trenéra Michal Netušil.