Muži B: Junior B - FC Tempo B 4:4

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 02. 10. 2005

Béčku se na mělé trávě s outsidery nedaří. Po prohře na hřišti Podolí C zbytečně ztratilo dva body i s rezervou Junioru, byť o poločase vedlo 2:0.

Junior B - FC Tempo B 4:4 (0:2)
Branky Tempa: Březina 3, Havel z penalty.
FC Tempo: Krčmář - Fetr, Valášek, Dejl (26. Kruml, 61. Jindrák), Budák, Novosad, Havel (84. Lukačovič), R. Šafránek, Březina, Mutafov, Klouda.

Úvod zápasu vyšel, v 9. minutě asistoval Havel Březinovi a ten křížnou střelou rozvlnil síť - 0:1. Poté rozhodčí, jenž byl evidentně pod vlivem alkoholu, ve 22. minutě ukončil první poločas. Po vysvětlovací pauze se pokračovalo dál a ve 29. minutě přidal Březina druhý gól po přihrávce Mutafova.

Hned po změně stran domácí snížili, ale když v 55. minutě přidal Havel třetí gól Tempa z penalty, zdálo se rozhodnuto. Tempo ale bohužel přestalo hrát a v 80. minutě bylo srovnáno na 3:3. Vzápětí Březina svým třetím gólem strhnul vedení zpět na stranu hostů, ale o minutu později domácí po rohovém kopu vyrovnali na konečných divokých 4:4.