Ml. dorost: Řepy - FC Tempo 3:1

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 02. 10. 2005

Druhou porážku v řadě si připsal mladší dorost a po vynikajícím úvodu soutěže se tabulkou mírně propadá. Po vyrovnaném průběhu prohrál v Řepích 1:3.

Řepy - FC Tempo 3:1 (2:1)
Branka Tempa: Hurka.
FC Tempo: Flaks - Okrouhlický, Hlavík, Šulc, Basl - Sova, Turek (61. Horna), Podroužek, Ptáček - Hurka, Ta Binh (71. Vlasák).

Tempo bylo v úvodu aktivní, ale z převahy branku nevytěžilo a naopak během dvou minut dostalo po vlastních chybách dva laciné góly. V závěru poločasu vstřelil Hurka kontaktní gól. Po změně stran mělo Tempo velký tlak, ale ve chvíli, kdy gradoval, vstřelily Řepy třetí gól z penalty. Na skóre už nic nezměnily ani dvě vyložené Šulcovy šance.