Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 01. 11. 2005

Jelikož chyběli pro zranění Lhota, Kolařík, Votava, Pešek a Bártko, kvůli trestu Lomoz, bez omluvy nedorazili Melichar se Schmidtem a mladší dorost hrál ve stejný čas, nastoupilo Tempo v Braníku jen v deseti hráčích.

Braník - FC Tempo 6:1 (1:0)
Branka Tempa: P. Trikal.
FC Tempo: Novotný - T. Trikal, Přibyl, Satýnek, Chmelík, Bartošek, Vaněk, P. Trikal, Duchek, Rybčak.

"Průběh zápasu v prvním poločase byl velmi dobrý. I v devíti hráčích v poli jsme se úspěšně bránili a při zaváhání či chybě soupeře prováděli rychlé brejky. Marcel Duchek šel v brejku sám na brankáře a s Mirkem Chmelíkem měli celkem tři slibné šance, ale neproměnili jsme. Branku na 1:0 jsme obdrželi po lehké a asi i nečekané střele z 18 metrů, která prošla mezi našimi obránci ve 38. minutě. Ve druhém poločase i přes důrazné pokyny opět někteří věkově starší a herně vyspělí hráči - mazáci, na kterých herní systém stojí - neakceptovali předem určený herní systém a během hry umožnili svou ofenzivnější hrou otevření středové řady a tím poskytnutí většího volného prostoru pro hráče soupeře. Což postupně vyústilo v debakl pěti branek. Jedinou naší branku vstřelil po kopu z rohu hlavou Pavel Trikal," smutně hodnotil zápas trenér Miloslav Pytlík.