Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 01. 11. 2005

Rezerva Tempa rozstřílela v derby Modřany. Velký podíl na výhře měl útočník Havlas z A týmu, autor tří branek a jedné asistence.

FC Tempo B - Modřany B 5:1 (2:0)
Branky Tempa: Havlas 3, Březina, R. Šafránek.
FC Tempo: Krčmář - Netušil, L. Šafránek, Valášek, Blümel (51. Slavíček), - Havel, R. Šafránek, Budák, Skála (68. Lukačovič) - Březina, Havlas.

Už ve třetí minutě našel kolmicí Netušil rozběhnutého Havlase - 1:0. Ve 12. minutě Havlas využil špatného odkopu obrany soupeře - 2:0. Třetí gól v 50. minutě, kdy Březina zužitkoval ideální centr Havlase. V 80. minutě naopak krásně centroval Lukačovič a hlavou se znovu prosadil Havlas. Hned po rozehrávce si Lukačovič asistenci zopakoval a vybídl k pátému gólu Roberta Šafránka. Hosté snížili v samém závěru. "Hráli jsme aktivně a škoda, že další šance, především v prvním poločase, neskončily také gólem," poznamenal asistent trenéra Jiří Klouda.