Muži B: Advokát - FC Tempo B 2:6

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 08. 11. 2005

Pro další jasné si B tým dojel na Strahov, kde své domácí zápasy hraje Advokát. Šest vstřelených branek si mezi sebe rozdělila šestice hráčů, prosadily se i posily z A týmu Havlas s Netušilem.

Advokát - FC Tempo B 2:6 (1:3)
Branky Tempa: Březina, Glos, Havlas, Netušil, Skála, Budák.
FC Tempo: Krčmář - Slavíček, Netušil, L. Šafránek, Blümel - Havel (74. Skála), R. Šafránek, Budák, Březina - Havlas (58. Lukačovič), Glos.

První branka padla ve 27. minutě, kdy Havlas prodložil hlavou míč na střelce Březinu. Radost netrvala dlouho a Advokát za dvě minuty střelou z dálky vyrovnal. Havlas si připsal druhou asistenci ve 35. minutě, ideálně vysunul Glose a Tempo znovu vedlo. Sám Havlas pak skóroval ve 37. minutě, když dorazil do branky střelu Budáka.

V 59. minutě soupeř špatně odkopl míč, toho se zmocnil Netušil, obešel dva protihráče a zkušeně zvýšil na 1:4. V 72. minutě Blümel nešťastně zahrál rukou v šestnáctce a Advokát proměnil penaltu. Za sedm minut skóroval Skála po asistenci Budáka, jenž poté sám upravil na 2:6 po vybídnutí Netušila.