St. dorost: Konečně výhra, byť jen v přípravě

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 22. 01. 2006

Narychlo dojednaný přípravný zápas s Podolím dnes sehrál tým staršího dorostu a po velmi dlouhé době se konečně radoval z vítězství.

Slavoj Podolí - FC Tempo 2:3 (1:0)
Branky Tempa: Vaněk, Schmidt, Satýnek.
FC Tempo: Kolařík - Hodač, Satýnek, Pešek, Přibyl, Bartošek, Vaněk, Duchek, Chmelík, Schmidt, P. Trikal. Střídali: Ptáček, Novotný.
Omluveni: Lomoz, Rybčak, bez omluvy T.Trikal.

Komentář trenéra Pytlíka: První poločas územní převaha Podolí, ale bez vážného ohrožení naší branky. Jedinou branku v poločase jsme obdrželi po nedorozumění Přibyla s gólmanem Kolaříkem, chyby využil hráč hostí ke snadnému zakončení. Pro druhý poločas jsme provedli menší změny v obraně. V druhém poločase jsme ihned v úvodu po naší chybně zakončené útočné akci a následně po brejku soupeře a nedorozumění hráčů v obraně a brankaře obdrželi branku na 2:0.

Pro druhý poločas byly provedeny změny v sestavě tak, aby se zlepšila ofenzivní hra. Hra se po změnách vyrovnala a postupně jsme přibírali iniciativu. Bylo otázkou času a štěstí, kdy vypracované šance brankově proměníme. Naše branky postupně vstřelili Vaněk, Schmidt a Satýnek střelou střelou do šibenice ze 16 metrů. Sehráli jsme pěkný zápas především v druhém poločase s příjemnou tečkou v podobě vítězství.

Poděkování z mé strany patří hráčů ml. dorostu, kteří nám přišli vypomoci. Za předvedený výkon Hodač (pravý obránce) a Ptáček, který odehrál druhý poločas velice dobře na postu předstopera.