Muži B: FC Tempo - Zápy 4:5

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 24. 01. 2006

Béčko na turnaji ve Štěrboholích utrpělo již třetí porážku, jedinou výhru má ze zápasu proti Uhříněvsi, kdy nastoupil A tým. S vedoucím celkem středočeské I.B třídy ale sehrálo vyrovnaný zápas a je velká škoda, že promarnilo už třírankové vedení!

FC Tempo B - Zápy 4:5 (3:2)
Branky Tempa: Březina, Lukačovič, Hlavička, Havel.
FC Tempo: Krčmář - Slavíček, Havlas, Hlavička, Fetr - Krištofek, Budák, Havel, Klouda - Lukačovič, Březina.

Hodnocení očima Jiřího Kloudy, asistenta trenéra:

Začali jsme dobře, když už ve 4.minutě dobře forčekoval Lukačovič a z jeho práce vytěžil Březina první branku. V 11. minutě tísněný Hlavička stačil přihrát Lukačovičovi, jenž lobem zvýšil na 2:0. Když přidal ve 27. minutě Hlavička třetí gól, zdálo se být rozhodnuto.

Jenže po chybě Havlase a faulu Hlavičky Zápy za sedm minut snížily a ještě před poločasem přidaly kontaktní gól.

V 52. minutě vyrobil Havlas další chybu a dva osamocení útočníci si s gólmanem Krčmářem poradili. V 66. minutě Tempo vrátilo vedení na svou stranu, když Budák nabil Havlovi - 4:3.

Hokejovou výhru si přesto nakonec odvezl soupeř. V 77. minutě po rohu srovnal a minutu před koncem, po nedůrazu obrany Tempa, vstřelil vítězný gól.

Lepšíme se zápas od zápasu, se soupeřem s ambicemi na I.A třídu jsme drželi krok a minimálně remízu jsme si zasloužili.