Muži B: FC Tempo - Slavoj Podolí 1:1

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 26. 01. 2006

Cennou remízu s týmem I.A třídy uhrál B tým Tempa na zimním turnaji ve Štěrboholích. Ve skupině nicméně skončí nejlépe na 5. místě a v dalším průběhu turnaje budou hrát ve skupině o 7. až 12. místo.

FC Tempo B - Slavoj Podolí 1:1 (1:1)
Branka Tempa: 10. Dvořák.
FC Tempo: Krčmář - Slavíček, L.Šafránek, Dvořák, Netušil - Hlavička, Budák, Havel, Klouda - Lukačovič (71. Albl), J.Nechvíla.

Hned v 1.minutě nesoustředěný Slavíček přihrál z pravé strany před vápno a jeho nepřesná přihrávka skončila na noze útočníka a Netušil hasil požár ve vápně - penalta a 1:0.

Tempo se brzy oklepalo a v 10.minutě kopal Budák roh a míč našel přímo hlavu Dvořáka - 1:1. Herní převahu Tempo mělo i ve zbytku zápasu, ale chyběla přesnější koncovka.