Ml. žáci B: Třetí turnajové vítězství v zimní přípravě

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 20. 02. 2006

"Turnaj byl pro nás další částí zimní přípravy. Hned na začátku si poranil malíček brankář Žurav, který podal i přes ošetřování před každým zápasem velmi dobrý výkon. Tradičně jsme zaspali začátek turnaje a hned první zápas jsme odehráli nezodpovědně a bez života. Postupně se nám podařilo nastartovat dobrou hrací teplotu a pomalu jsme se začali rozjíždět. Turnaj byl napínavý až do poslední minuty. Za zmínku stojí, že v našem rozhodujícím utkání s Mladou Boleslaví udělal hrubou chybu obránce Stejskal a díky své neschopnosti rozhýbat svoji tělesnou schránku umožnil soupeři vyrovnat, a tak nás odsunul na druhé místo, ale v posledním utkání turnaje porazil Struhařov Mladou Boleslav 3:0, čímž nám zajistil díky lepšímu skóre celkové vítězství. Oceňuji výkon mužstva, protože mimo části mužstva TJ Točná byly ostatní týmy ročníku 93. Hráči, kteří si nedají okamžitě do pořádku svoji životosprávu, nemohou z mé strany očekávat místo v základní sestavě," hodnotil vítězný turnaj v Říčanech, již třetí v rámci zimní přípravy, trenér Ivo Flaks.

Turnaje pořádaného FK Říčany ročníku 93 a mladších se zúčastnily týmy: FC Tempo Praha, TJ Točná, SK Benešov, OFS Mladá Boleslav, Jiskra Struhařov, FK Říčany.

Sestava: Žurav - Petrák, Jirsák, Stejskal, Lehký, Flaks, Mašek, E.Čech.

Výsledky:

Tempo - Říčany 1:3
Branka: E.Čech
Po nezodpovědném začátku a zbytečných chybách prohráváme zaslouženě, pánové zcela evidentně spí a fotbal je moc nebaví.

Tempo - Struhařov 1:0
Po vyrovnaném boji rozhoduje o našem vítězství krásnou brankou hlavou Erik Čech.

Tempo - Benešov 6:1
Branky: Flaks 4, Mašek, E.Čech
Zápas je pro nás jednoznačnou záležitostí, soupeře přehráváme ve všech směrech.

Tempo - Točná 4:0
Branky: Mašek 2, E.Čech, Flaks
Opět soupeře přehráváme a jasně vítězíme.

Tempo - Mladá Boleslav 1:1
Branka: Flaks
V utkání, které mohlo rozhodnout o našem prvním místě se ujímáme brankou Flakse vedení, které díky nezodpovědnosti Stejskala ztrácíme a soupeř dvě minuty před koncem vyrovnává. Je to nejnapínavější utkání z naší strany, které kluci až na výše jmenovaného zvládli na jedničku!