Muži A: FC Tempo - Sokol Libiš 1:1

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: A muži, Vydáno dne: 23. 02. 2006

Dobrou formu potvrdil A tým Tempa v předposledním utkání na turnaji Royal Cup na Meteoru. S divizní Libiší uhrál remízu 1:1, která odpovídala poměru sil na hřišti. Byť Tempu opět kvůli zranění a pracovním povinnostem chyběla celá řada hráčů, sehrálo kvalitní zápas plný nasazení, bojovnosti i dobré kombinace. Ve skupině o konečné 9. až 14.místo si Tempo upevnilo první pozici a před posledním zápasem (4.3. od 19 hodin s juniory Meteoru) si pojistilo nejhůře 10. příčku na silně obsazeném turnaji.

FC Tempo - Sokol Libiš 1:1 (0:1)
Branka Tempa: 70. Nechvíla.
FC Tempo: Socha - Hurka, Trusina, Netušil – Mutafov, Krajčí, Meerits, Nechvíla, Žalud - Dedek (46. Dvořák), Rožánek (61. Březina).

Do vedení se dostala Libiš ve 34. minutě po centru z pravé strany a hlavičce z malého vápna. Tempo srovnalo v 70. minutě, kdy Meerits vysunul Nechvílu, jenž samostaný nájezd s přehledem proměnil. Stejný hráč mohl o deset minut později zápas rozhodnout. Do dalšího sóla jej vyslal výtečně hrající Krajčí, ale Nechvíla tentokrát úspěšný nebyl. Již předtím Libiš trefila z přímého kopu břevno Sochovy branky.