St. dorost: Říčany - FC Tempo 1:1

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 05. 03. 2006

"Hra obou týmů byla v průběhu prvního poločasu vyrovnaná. Hráči Říčan byli sice v útočné fázi aktivnější, ale většina akcí končila před hranicí naší šestnáctky. Hra našeho týmu postrádala uvolněnost a rychlou kombinaci s dobrou finální přihrávkou. Je znát zaměření tréninků pouze na kondici a posilování. Opět se někteří hráči zbytečně pouštěli do osobních soubojů a individuelních akcí, místo aby volili včasnou přihrávku - především středová řada Duchek, Chmelík a občas i Lomoz a Vaněk," hodnotil přípravné utkání na umělé trávě v Horních Měcholupech trenér Miloslav Pytlík.

Říčany - FC Tempo 1:1 (0:0)
Branka Tempa: Chmelík.
FC Tempo: Kolařík - Satýnek, Přibyl, Turek - T.Trikal - Vaněk, Lomoz, Bartošek - Duchek, Chmelík - Podroužek. Střídali: Sova, Ptáček. Omluveni: Pešek, P. Trikal, Rybčak. Bez omluvy: Schmidt.

Hra obou týmů byla v průběhu prvního poločasu vyrovnaná. Hráči Říčan byli sice v útočné fázi aktivnější, ale většina akcí končila před hranicí naší šestnáctky. Hra našeho týmu postrádala uvolněnost a rychlou kombinaci s dobrou finální přihrávkou. Je znát zaměření tréninků pouze na kondici a posilování. Opět se někteří hráči zbytečně pouštěli do osobních soubojů a individuelních akcí, místo aby volili včasnou přihrávku - především středová řada Duchek, Chmelík a občas i Lomoz a Vaněk.

Pro druhý poločas se pro oživení hry na hrotu útoku střídali Podroužek, Lomoz, Duchek a na postech záložníků postupně Chmelík, Vaněk, Bartošek, Duchek, Sova, Ptáček. Naše hra se těmito změnami značně oživila a měli jsme několik dobrých šancí - Duchek, Lomoz, Vaněk, Chmelík a Bartošek. Již se dařilo Lomozovi. Především v útočné fázi a při zahrávání standardních situací se Lomoz předvedl několika dobrými hlavičkami a svým důrazem byl pro obranu Říčan nebezpečný. První branku zápasu jsme obdrželi z penalty v 75. minutě. Naši hráči po obdržené brance zvýšili aktivitu a zasloužené vyrovnání se podařilo Chmelíkovi, který dostal dlouhý míč mezi obránce a své sólo zakončil pěkným lobem.

Za svůj výkon tentokrát zaslouží poděkování naše zadní řady s T.Trikalem, Turkem, Přibylem, Satýnkem a Kolaříkem v brance. V záloze dobře zahráli Bartošek a Sova a snažil se i obětavý Ptáček. Závěr - především bojovné a ne moc pohledné utkání s remízovou tečkou.

Další zápas se hraje v sobotu 11.3. v 10:00 hodin v Roudnici nad Labem (8. místo - divize). Hrajeme následně i v neděli 12.3. v Jílovém od 13:30 hodin.