FLY UNITED - nový generální partner FC Tempo Praha

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 24. 03. 2006

Vážení sportovní přátelé,

do jarní části sezony vstupuje FC Tempo Praha s podporou nového generálního partnera, kterým se stala společnost FLY UNITED. Asi není třeba zdůrazňovat, jak je pro nás důležitá jakákoliv pomoc. Tím spíše to pak platí o podpoře tak významné, jakou nabídla společnost FLY UNITED, jedna z předních tuzemských cestovních agentur.

Spolupráce, kterou jsme právě zahájili, však má rovněž podstatný lidský rozměr. Přichází s ní nejen společnost FLY UNITED, ale v jejím čele Dr. Jan Štilec, člověk, který v našem klubu v minulosti více než deset let působil jako trenér, který zná místní poměry a o jehož vztahu k Tempu nelze pochybovat.

Společnost FLY UNITED, kromě vlastní přímé pomoci, přichází s nabídkou služeb pro vás, hráče, příznivce a přátele FC Tempo Praha. V případě jejího využití získáte nejen solidního a renomovaného partnera v oblasti cestovního ruchu, ale současně bez jakékoliv námahy či nákladů nepřímo podpoříte náš klub a přispějete jeho rozvoji. Věříme, že spolupráce FC Tempo Praha, společnosti FLY UNITED a vás, kteří máte k Tempu jakýkoliv vztah, přinese spokojenost na všech stranách.

"Je tomu víc než patnáct let, co jsem na Tempu působil. Trénoval jsem prakticky všechny věkové kategorie od nejmenších po muže, vedl jsem komisi mládeže, pracoval jsem ve výboru klubu. Před několika týdny jsem se na Lhotku znovu vrátil a byl jsem překvapen. Potěšily mě změny, jimž klub prošel i skutečnost, že jeho areál znovu slouží desítkám dětí. Mám pocit, že se zdejší klub ubírá správným směrem. Společnost FLY UNITED, kterou zastupuji, proto neváhala a stala se generálním partnerem fotbalového klubu, ve kterém jsem já osobně prožil tolik pěkného," uvedl k začínající spolupráci Dr. Jan Štilec, generální ředitel FLY UNITED.

A jaké služby FLY UNITED nabízí? Zajišťuje prodej zájezdů všech renomovaných cestovních kanceláří (Čedok, Exim tours, Fischer, FIRO Tour atd.). Pochopitelně za stejné ceny, jaké najdete v katalozích těchto kanceláří. Zajišťuje prodej letenek do celého světa, služební cesty jednotlivcům i kolektivům a mnoho dalšího. Cestovní agentura FLY UNITED se řadí prodejem letenek mezi deset největších cestovních agentur v České republice, je držitelem certifikátu kvality ISO. Další informace snadno získáte v pobočce na Chodově a především na internetových stránkách www.flyunited.cz.

FC Tempo Praha připravilo spolu s novým generálním partnerem FLY UNITED soutěž Cestuj s tím, kdo ti fandí! Cestuj s FLY UNITED!, která bude jedním z projektů, jimiž by společnost vedle finančního příspěvku ráda podpořila FC Tempo Praha. Sledujte v nejbližších dnech web FC Tempo Praha, dozvíte se podrobnosti a pravidla soutěže!