Ml. žáci A: Střešovice - FC Tempo 5:1

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 29. 03. 2006

V posledním zápase jsme se opět potýkali s nedostatkem hráčů. Čtyři kluci jsou na škole v přírodě, další jsou na marodce, a tak když se ráno omluvil Vrkoč, jeli jsme na zápas v 10 lidech. Utkání mělo celkem vyrovnaný průběh, v prvním poločase jsme dvakrát inkasovali po zbytečných chybách v obraně. V druhé půlhodině jsme si vytvořili menší tlak a hlavně dlouhé míče za obranu soupeře hodně zaměstnávaly. Z jedné takové akce dal Šaník kontaktní gól. To soupeře evidentně rozhodilo a začal být nervózní. Několikrát se kluci ocitli v závarech před brankou a je škoda, že všechny pokusy o střelu byly zblokovány.

Abychom skončili na 5. místě, potřebovali jsme vyhrát, a tak jsme otevřeli obranu, čehož soupeř využil. Za stavu 1:3 bylo rozhodnuto a konec zápasu kluci již odchodili. Rezultovalo z toho konečné 6. místo na turnaji v Troji. Z mého hlediska jsem udělal chybu, že jsem v první půli postavil na hrot Hnáta a Šaníka dal na kraj zálohy, obrácená varianta ve druhé půli se ukázala efektivnější.

FC Tempo – SK Střešovice 1:5 (0:2)
Branka Tempa: Šaník.