St. dorost: SEMI Kačerov - FC Tempo 3:1

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 31. 03. 2006

"Vzhledem k počtu hráčů a nedostavení se brankaře jsme byli nuceni si zapůjčit brankaře z týmu hostí. Hra obou týmů byla první poločas vyrovnaná a odehrávala se převážně mezi šestnáctkami. Naše mužstvo se ujalo vedení po přímém kopu, kdy hlavou skóroval Duchek. Soupeř v prvním poločase vyrovnal po naší nešťastné rozehrávce a podklouznutí jinak velice jistého T.Trikala v obraně. V úvodu druhého poločasu jsme obdrželi branku na 2:1 z postavení mimo hru. Po obdržené brance jsme rezignovali a jako v některých předchozích zápasech jsme opět začali hrát bez nápadu, důrazu, nasazení a snahy o zakončení. Domácí mužstvo převzalo iniciativu a z jednoho sólového protiútoku jsme obdrželi třetí branku. Naši hráči se v závěrečných 20 minutách pokusili o zkorigování výsledku, ale ke snížení nepříznivého stavu nedošlo," uvedl ke generálce na mistrovské zápasy trenér staršího dorostu Miloslav Pytlík

SEMI Kačerov - FC Tempo 3:1 (1:1)
Branka Tempa: Duchek.