Ml. žáci B: FC Tempo B - Chodov 4:2

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 19. 04. 2006

"Po změnách v sestavě se nám konečně podařilo bodovat, ovšem ve druhém poločase se znovu opakovaly chyby v defenzivě a na jejich odstranění budeme nadále pracovat. S výsledkem jsem spokojen, s hrou zejména ve druhém poločase nikoli," uvedl k první jarní výhře trenér Ivo Flaks.

V samotném utkání se v 6. minutě prosadil Erik Čech, do poločasu zvýšil na 2:0 Flaks po pěkné akci Rudolfa Čecha s Maškem. Po změně stran se hlavou po rohovém kopu prosadil Fejt. Chodov ve 45. minutě snížil, ale Erik Čech vzápětí přidal pojišťovací čtvrtý gól, nicméně soupeř ještě jednou kontroval na konečných 4:2.

FC Tempo B - Chodov 4:2 (2:0)
Branky Tempa: E. Čech 2, Flaks 2, Fejt.
FC Tempo: Žurav - Petrák, Tintěra (46. Stejskal), Horn, E.Čech, Lehký, Fejt, R.Čech (41. Strnad), Mašek, Flaks, Škopek.