Ml. žáci A: King - FC Tempo 3:3

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 19. 04. 2006

"Rozhodl jsme se zamíchat se sestavou, Hnát se posunul z útoku do zálohy a na hrotu jej nahradil Vrkoč, což se nakonec ukázalo jako velmi dobrý tah. Na soupeře jsme doslova vlétli, vynutili jsme si převahu a už ve 4. minutě jsme šli lobem Vrkoče do vedení. Nadále jsme měli herní převahu, velkou šanci neproměnil znovu Vrkoč. Po pauze pokračoval náš tlak, soupeři dělaly problémy zejména naše dlouhé míče za obranu a ze dvou takových se dvakrát dokázal znovu prosadit Vrkoč. King však vždy během dvou minut snížil na rozdíl jediné branky. Pak se bohužel zranil režisér hry Sehnoutka a jeho schopnosti nám ve hře chyběly. kdyý už se ale zdálo, že výhru uhájíme, pískl rozhodčí v 62. minutě penaltu za zákrok mimo pokutové území a určil tak konečné skóre na 3:3. I to je fotbal... Klukům děkuji ze hezký výkon," zhodnotil zápas na Kingu trenér Jiří Hron.

King - FC Tempo 3:3 (0:1)
Branky Tempa: Vrkoč 3.
FC Tempo: Houška - Lacina, Koláček, Blažíček, Benda, Strnad, Sehnoutka (45. Štech), Tichý, Vrkoč, Koula, Hnát.