St. dorost: FC Tempo - FC Zličín 2:2

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 20. 04. 2006

"První poločas vyrovnaná hra. Ujali jsme se postupně vedení 2:0, ale dvěma chybami jsme o náskok lacino přišli - první branka po zaváhání ve středu zálohy a druhá branka ani ne minutu před koncem poločasu z penalty za zahrání rukou v šestnáctce. Druhý poločas byl hrán po odchodu Hlavíka z naší straně značně defenzivně. Obrana i záloha, s výjimkou Duchka, přes pokyny k větší aktivitě minimálně podporovala hru útoku. Stažením a pasivní hrou zálohy a obrany jsme umožnili převzít mužstvu Zličína iniciativu a otevřeli značně velký manévrovací prostor ve střední části hrací plochy od šestnácky hostí až téměř k šestnáctce naší. K navýšení stavu 2:2 však nedošlo především díky opět dobrému výkonu Kolaříka v naší brance. Měli jsme i několik brejkových příležitostí, ale i ty z naší strany vyšly brankově naprázdno," hodnotil zápas trenér Miloslav Pytlík. Starší dorost konečně zabodoval, předvedl slušný výkon a stále má naději na záchranu.

FC Tempo - FC Zličín 2:2 (2:2)
Branky: Vaněk, Duchek - Macek, Novák.
FC Tempo: Kolařík - Turek, Hlavík (56. Podroužek), Přibyl, Vaněk (46. Sova), T.Trikal, Satýnek, Chmelík, Bartošek, Lomoz (81. P.Trikal), Duchek.