St. dorost: SK Střešovice - FC Tempo 5:1

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 27. 04. 2006

Za úvodních osm minut prvního poločasu jsme si vytvořili tři velice slibné šance a to bylo z naší strany v prvém poločase asi vše. Byli to domácí, kteří po naší chybně rozehrané akci získali míč a rychlou kombinací otevřeli skóre v 8. minutě. Od té chvíle bylo na hřišti pouze jedno aktivní mužstvo a to domácí tým. Do konce poločasu jsme si nezodpovědnou hrou některých jedinců vysloužili brankový příděl ve výši dvou branek ze hry a jedné z penalty. Obdobně jako s týmem Střížkova jsme obdrželi branku již v osmé minutě a následně naše hra jako by skončila.

SK Střešovice - FC Tempo 5:1 (4:0)
Branka Tempa: Duchek z penalty.
FC Tempo: Kolařík - Rybčak, Bartošek (61. Vaněk), Přibyl (56. T.Trikal), Hlavík (71. Schmidt), Satýnek, Chmelík, P. Trikal (66. Podroužek), Šulc, Lomoz, Duchek.

V poločase byly provedeny změny na postech v sestavě a zdůrazněna nutnost dodržovat herní systém, který je akceptovatelný vzhledem ke kvalitě jedinců v týmu. Aktivní hrou se nám podařilo skórovat z penalty na 4:1, ale konečný stav byl upraven za strany domácích také z penalty na 5:1.

Nezodpovědná hra jednotlivců, kteří se nejsou ochotni přizpůsobit herním možnostem ostatním jedincům a tím i celého týmu a nejsou ochotni akceptovat předem určené posty a systém hry, nás připravila o možnost získání tak potřebných bodů.

Jedeme dál. Snad si konečně někteří kvalitní hráči uvědomí svou odpovědnost za hru celého týmu.