Muži B: PSK Union B - FC Tempo B 1:4

Autor: Jiří Trunečka <jiri.trunecka(at)volny.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 02. 05. 2006

S podobným výsledkem jako v podzimním zápase, kdy stejného soupeře v domácím prostředí zdolala 4:2, dokráčela lhotecká rezerva za dalšími třemi body. O jejich zisku rozhodly po půlhodině hry slepené branky Březiny a Mutafova.

PSK Union B - FC Tempo B 1:4 (0:2)
Branky: vlastní Šafránek - Březina 2, Mutafov, Albl.
FC Tempo: Tala - Slavíček, L. Šafránek, Vörös (67. Albl), Blümel, Lukačovič, Budák, Komorník, Mutafov, Březina, Klouda.

"I když jsme soupeře na podzim porazili, měli jsme v paměti jeho nadšený výkon, který nezlomilo ani naše čtyřbrankové vedení. Proto jsme měli ze zápasu určité obavy, tím spíše, že jsme nemohli počítat s hráči, kteří přislíbili účast, ale nedostavili se," připomněl předzápasovou atmosféru trené Jiří Klouda. Seznamovací půlhodinu ukončila přihrávka Lukačoviče na Březinu, který si pohrál s obránci i brankařem a poslal Tempo do vedení. To o tři minuty navýšil Mutafov po asistenci Budáka a obhození obránce.

Druhý poločas začali hosté aktivněji, ale také rezerva PSK, nemaje co ztratit, se častěji dostávala před dobře chytajícího Talu. Definitivní stvrzení bodového exportu tak přišlo až v samotném závěru, když Březina zúročil Mutafovův pas za obranu a Albl Kloudovu kolmici. Také poslední střelecké slovo patřilo Tempu. Při závěrečném ataku domácích velmi dobře hrající Slavíček nešťastně trefil Šafránka, od něhož se míč odrazil do lhotecké branky. Na výhře Tempa a spokojenosti trenérů to však již nic změnit nemohlo. "Konečně jsme hráli s nadšením a potřebnou bojovností, za všechny mohu jmenovat Vöröse, Mutafova a Kloudu," řekl trenér.